KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12155052
nr 1215 5052
Peter Sköld
(f. 1970), Sverige
Blandteknik, Komposition, signerad, 150x94 cm
Peter Sköld, svensk bildkonstnär född 1970.
Utrop:
6.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:44:19
2/11 13:48:44